نتایج جستجو برای عبارت :

چرا Continues بودن بعضی فعالیت‌ها در متدهای چابک مورد تاکید جدی قرار گرفته است؟

اصطلاحاتی مانند Continues Delivery, Continues Deployment, Continues Refactoring, Continues Exploration, Continues Integration مدتهاست که به نقل محافل توسعه‌دهندگان نرم‌افزار به خصوص آنهایی که برای چابک‌تر شدن تلاش می‌کنند، تبدیل شده است. اما منظور از Continues بودن کاری چیست و چرا اینقدر بر ویژگی Continues بودن چنین کارهایی تاکید می‌شود؟

برای انتخاب ترجمه مناسب واژه Continues با مشکل چندانی روبرو نیستیم. می‌توانید از بین این واژگان یکی را انتخاب کنید: پیوسته، مستمر، مداوم، بی‌وقفه، متوالی، هم
به طور خلاصه در اجایل یک سری ارزش و اصول معرفی شده است  که با به کار بستن آنها در محیط توسعه می توان به نتایجی مانند محصولات کارآمد ، مشتری خوشحال ، نیروی کار با انگیزه دست یافت. اما مشکلی که وجود داشت این بود که اجایل در حد یک بیانیه یا تعریف بود و هیچ راه حل عملی برای آن مطرح نشده بود. در همین زمان متدهایی مطرح شدند(البته قبل از اجایل مطرح شده بودند) که اصول و ارزش های اجایل در آنها نهادینه شده بود.
اما چگونه می توان چابک شد؟
برای چابک شدن باید
بنابراین، شما می خواهید مجددا در مورد چگونگی فعالیت شرکت خود تحقیق کنید. شما نیاز به چیزی جدید، نوآورانه، سرگرم کننده و چیزی است که در واقع کار می کند. چه چیزی به شما می چسبه؟ بسیاری از وزوزهایی که در اطراف این صدای عالی قرار می گیرند، وجود دارد، اما شرکت شما چابک و یا با استفاده از تکنیک های اسکراممی تواند دلهره آور باشد. کلمات نه فقط کلمات، بلکه اغلب به این شیوه رفتار می شوند. در اینجا یک راهنمای آسان برای درک چالاک و اسکروم است. چگونه از آن
Dead Man’s Hand
دانلود بازی Dead Man’s Hand دوبله فارسی – چابک دست نسخه فارسی برای کامپیوتر
Dead Man’s Hand – دست مرده نسخه دوبله فارسی
یک بازی اکشن، تیراندازی می باشد که داستان آن در مورد مردی است که
فرزندان او توسط خائن کشته شده است و او به دنبال انتقام جویی از این افراد
می باشد. شما باید از مرز ها، کوه ها شمالی، بیابان های جنوبی و … بگذرید
تا این افراد قاتل و شرور را پیدا کنید. در این گیم از انواع سلاح ها سرد و
گرم استفاده شده است. همچنین شما می توانید ا
با سلام
منابع درس مهندسی نرم افزار ترم اول 98-99

جزوه اول درسی
بحران نرم افزار
تعریف مهندسی
نرم افزار بنا بر پیشنهاد انجمن IEEE
نمودار نرخ خرابی سخت افزار و نرم افزار
کاربردهای نرم افزار
لایه های مهندسی نرم افزار
فرایند
فعالیتهای مهندسی نرم افزار
فعالیتهای چتری
مدلهای فرایند نرم افزار
افراد پروژه
ده عامل مخاطره آمیز در پروژه های نرم افزاری از دیدگاه John Reel
عناصر سیستم
سلسله مراتب مهندسی سیستم
مهندسی فرایند کاری
فرایند مهندسی نیازها
جداول رد
همه چیز ارام.....ارامباورت می شود....دیگر یاد گرفته ام شبها بخوابم " با یک آرامبخش "تو نگرانم نشو !همه چیز را یاد گرفته ام !راه رفتن در این دنیا را هم بدون تو یاد گرفته ام !یاد گرفته ام که چگونه بی صدا بگریم !یاد گرفته ام که هق هق گریه هایم را با بالشم ..بی صدا کنم !تو نگرانم نشو !!همه چیز را یاد گرفته ام !یاد گرفته ام چگونه با تو باشم بی انکه تو باشی !یاد گرفته ام ....نفس بکشم بدون تو......و بی یاد تو !یاد گرفته ام که چگونه نبودنت را با رویای با تو بودن...و
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از هنر زندگی :  چه کسی در روابط سه نفره بیشترین آسیب را می بیند؟ نفر سوم رابطه همراه با موضوع خیانت مطرح می شود. مسأله خیانت پدیده رایجی است، آسیب های خیانت واضح است. مخصوصا برای قربانی این امر که مورد خیانت قرار گرفته است. ولی این مسئله می تواند از بعد دیگری هم مورد بررسی قرار گیرد. نفر سوم رابطه کیست؟ چرا راضی به نفر سوم بودن می شود؟ نفر
ادامه مطلب
میخوام نظریه انتخاب ظبیعی داروین رو که خیلیا از طریق نظریه تکامل داروین شناختیم کمی بازترش کنم که اونموقع بعد فهمیدنش شاید به اسمشم شک کنید.
داروین میگه جاندارانی که بهتر میتونن با محیط سازگار بشن ژنشون یا نسلشون حفظ میشه. حدا ار هدف خلقت که تو ابن مقوله هم نمیگنجه از نظر علمی هدف زندگی موجودای تنها بقای ژن هست و موحودات میجنگن تا زنده بمونن و تولید مثل کنن و گونه خودشونو حفظ کنن. نظیه انتخاب طبیعی مه در هر لحظه ای داره عمل میکنه رو با 2 تا مث
کلاغ ها خیلی دوست دارند عقاب ها را اذیت کنند. کلاغ با اینکه از عقاب کوچک تر است، اما چون چابک تر است، می تواند سریع بچرخد و مانور دهد. گاهی اوقات هنگام پرواز، بالای سرعقاب قرار میگیرد و به سمت آن شیرجه می رود، ولی عقاب می داند که می تواند اوج بگیرد.
عقاب به جای اینکه از آزارهای کلاغ مزاحم ناراحت شود، بیشتر و بیشتر اوج می گیرد و سرانجام کلاغ عقب می افتد. وقتی کسی از روی حسادت و غرض ورزی اذیت تان می کند، رو به بالا اوج بگیرید و او را پشت سرتان رها ک
- لفظی فصیح، شیرین / قدی بلند، چابکرویی لطیف، زیبا / چشمی خوش کشیده
یاقوت جان فزایش، از آب لطف زاده / شمشاد خوش‌خرامش، در ناز پروریده 
تا کی کشم عتیبت؟ از چشم دلفریبت؟ / روزی کرشمه ای کن، ای یار .‌‌...
* زیییییینگ
- خانوم شماره سه، بفرمایید
+ ورپریده؟
- صد امتیاز! :))

+رونوشت به سین در مسکو، من تو قانون بز کوهی شکست خوردم! شکستم مثل پتک به صورتم کوفته شده! درسته دو ساله با من حرف نزدی، ولی میتونی بیای شرط بردتو بگیری :))
در بسیاری از سازمان‌ها و شرکت‌های ایرانی، شکاف گسترده‌ای بین آرمان مدیران برای نوآوری و توانایی آنها برای اجرا وجود دارد. پس می‌توان به این نتیجه رسید که ساختارها و فرآیندهای سازمانی فعلی، پاسخگوی این نیاز نیست.
ادامه مطلب
توسعه چابک نرم‌افزار یا توسعه نرم‌افزاری چابک گروهی از متدهای توسعهٔ نرم‌افزار مبتنی بر تکرار و به شکل تدریجی است که در آنها، راه‌حل‌ها از طریق خودسازمان‌دهی و همکاری بین تیم‌های مختلف کاری، انجام می‌شوند. این روش برنامه‌ریزی تطبیقی، توسعه و تحویل تکاملی و رویکرد زمان بسته‌بندیِ تکرارشونده را ارتقا می‌بخشد و پاسخ‌های سریع و انعطاف‌پذیر برای انجام تغییرات را تقویت می‌کند. در واقع چابک‌سازی یک چارچوب مفهومی است که پیش‌بینی تع
با سلام

جزوه اول درسی
بحران نرم افزار
تعریف مهندسی نرم افزار بنا بر پیشنهاد انجمن IEEE
کاربردهای نرم افزار
فرایند
فعالیتهای چتری
مدلهای فرایند نرم افزار
افراد پروژه
عناصر سیستم
سلسله مراتب مهندسی سیستم
مهندسی فرایند کاری
فرایند مهندسی نیازها
جداول رد
عارفی گفت: رفتم در گُلخَنی(1) تا دلم بگشاید که گریزگاهِ بعضی اولیا بوده است. دیدم رئیس گلخن را شاگردی بود. میان بسته بود، کار می‌کرد و اوش می‌گفت که: «این بکن و آن بکن.» او چُست(2) کار می‌کرد. گلخن تاب را خوش آمد از چُستی او در فرمان برداری، گفت: «آری، همچنین چست باش. اگر تو پیوسته چالاک باشی و ادب نگاه داری، مقام خود به تو دهم، و تو را به جای خود بنشانم.» 
مرا خنده گرفت و عقدهٔ من بگشاد. دیدم رئیسان این عالم را همه بدین صفت‌اند با چاکران خود.
1-گلخن
در مورد بوتاکس چقدر تحقیق شده است؟
بوتاکس بیش از 15 سال تحت مطالعات بالینی بوده و در مورد آن به طور گسترده تحقیق شده و مورد بررسی قرار گرفته و حداقل در 96 کشور تایید شده است. ایمنی و کارآیی  بوتاکس در بیش از 495 مقاله تشریح شده و در مجلات علمی و پزشکی مورد بررسی قرار گرفته 

http://WWW.NEGARSKIN.IRhttp://WWW.NEGARSKIN.IR
 این دو روز که سردار سلیمانی مورد اصابت حمله تروریستی قرار گرفته تو فضای مجازی بین مردم نظرها خیلی متفاوته. من فکر میکنم حمله ی تروریستی و خشونت فی ذاته بد هست و تو این قسمتش سوای اینکه مورد هدف چه شخصی باشه یا توسط چه شخصی صورت گرفته باشه این کار نادرسته.
با شرمندگی باید بگم اونقدرها برام حس غرور ملی باقی نمونده، اصلا اینطور نیست که فکر کنم با اینکار از طرف یه کشور دیگه مورد تحقیر قرار گرفته ام و بخاطر میهنم ناراحت بشم،  یعنی حقیتش را بگم ای
نژادهای گوسفندان ایرانی به دسته های زیر تقسیم بندی می شوند :
- نژاد پوستی : این گونه از گوسفندان از نظر تولید پشم و پوستشان مورد توجه قرار می گیرند . پشم این گوسفندان در صنعت پوشاک مورد استفاده قرار می گیرد .
- نژاد گوشتی : این نژاد از لحاظ تولید گوشت مورد توجه فرار گرفته اند . این گوسفندان به سرعت وزن گرفته و گوشت مرغوبی تولید می نمایند .
- نژاد پشمی : این نژاد لاغرتر و کشیده تر از نژاد گوشتی هستند و در سرتاسر بدنشان به صورت انبوه پشم قرار گرفته اس
طراحی دکوراسیون خانه با سبک صنعتی الهام گرفته از سبک‌های دوره انقلاب صنعتی اروپا و خانه‌های شهری قرن های 17 و  18 میلادی اروپا است. استفاده از دیوار و سقف بتونی، ترک خورده و یا خراب که از لوکس بودن دور است از نشانه های اصلی این سبک است.
سبک دکوراسیون صنعتی با به کار بردن گرما و صمیمیت عناصر قدیمی در کنار عناصر شیکِ مدرن، جلوه ای خاص و منحصر به فرد در محیط خانه به وجود می آورد. یک خانه طراحی شده با سبک دکوراسیون صنعتی را می‌توان نسخه بازسازی ش
امروز آمده بود با من در مورد تحقیقم حرف بزند. خیلی باهوش و کنجکاو است. برایش حرف زدم از کارم. از افغانستان پرسید و از نوشته‌هایش گفت. ساعت نزدیک دو شده بود. گفتم قرار است ساعت دو با کایل بریم بیرون. اگر خواسته باشد میتواند بیاید. گفت غذا خورده اما میاید. من باورم نمیشد. همیشه تا حالا به فعالیت‌های اجتماعی (!) یا هر کاری که شامل بودن در جمع دوستا میشد نه گفته بود. تعجب کردم. آمدن یا نیامدنش برای من فرقی نمی‌کرد. من از همان روزی که فهمیدم دوست‌دختر
سیم بکسل های روکش دار در سایز های مختلف و با بکارگیری دو عدد استفاده می شوند. دو عدد بکار گرفته شده به شکل 2 - 2.5 بیان می شود که عدد ریز تر نشان دهنده قطر سیم بکسل بکار گرفته شده در ساختار سیم بکسل روکش دار و عدد دوم معرف قطر بیرونی آن با در نظر گرفتن روکش پلی پروپیلن می باشد. سیم بکسل روکش دار را اغلب در داخل باشگاه های ورزشی مورد استفاده قرار می دهند و در مغزی آنها از دو بافت مختلف سیم بکسل 7X7 و سیم بکسل 6X19+IWRC استفاده شده است. البته سیم بکسل روکش دا
تمیز کردن یخچال
اجتماع » یخچال یکی از مهمترین وسایلی است که در آشپزخانه مورد استفاده قرار می گیرد. اهمیت بالای تمیز بودن یخچال در کنار سالم بودن و درست کار کردن آن بسیار مهم 
است. با توجه به اینکه در یخچال مواد غذایی قرار گرفته می شود، در صورتی که نظافت و تمیزی آن مورد توجه قرار نگیرد، ممکن است میکروب ها و باکتری های زیادی به مواد 
غذایی نفوذ پیدا کنند.
 در نتیجه باعث مسمومیت اعضای خانه و خانواده می شود. در ادامه نکات مهم در تمیز کردن یخچال را

دانشمندان تا کنون بیشتر از ۸ میلیون انواع حیوانات را مورد بررسی قرار داده اند؛ از این حیوانات چیزهای با ارزشی مانند گوشت، تخم مرغ، شیر، پوست، پشم و غیره می‌گیریم. همچنین دارو های مختلفی برای درمان انواع بیماری ها از حیوانات گرفته می شوند، آیا می دانید این دارو ها چه هستند؟
بیشتر داروهای هورمونی از غدد حیوانات گرفته می شود. «اپی نفرین» که برای درمان بیماریهای قلبی مورد استفاده قرار میگیرد، از غده فوق کلیوی گربه و خوک استخراج می شود؛ این

به گزارش نی نی کا به نقل از ایرنا ؛ کودکان یکی از آسیب‌پذیرترین گروه‌هایی هستند که بسیار مورد سوءاستفاده قرار می‌گیرند. سال‌های اخیر با آگاهی خانواده‌ها و آموزش به بچه‌ها، آن‌ها یاد گرفته‌اند که اگر مورد آزار قرار گرفته اند، به خانواده‌های خود اطلاع دهند.
ادامه مطلب
آمد و دنیای من آن لحظه شاد و خوب شدعطسه ای کرد و دلم یکهو پر از آشوب شدقدرت پرتاب عطسه آنچنان کوبنده بودتا شعاع بیست متری کلهم مرطوب شددور من سرشار ویروس و اتاقم خانه ییک کرونای بزرگ و چابک و مرغوب شدتا کمی نزدیک می‌شد، من فراری می شدمفیلم تعقیب و گریزم شاخ یوتی‌یوب شدگفتمش دیوار بین ما نمی‌ریزد، برو!رفت و در شهر مجازی سیتیزن محسوب شدتا که چت های مرا با شخص *وی بهداشت* دیداز حسادت گرم تایپ نامه ای مکتوب شددر توییتر رفت و زد هشتگ #کرونایی_شدمم
با سلام

جزوه اول درسی
بحران نرم افزار
تعریف مهندسی نرم افزار بنا بر پیشنهاد انجمن IEEE
کاربردهای نرم افزار
فرایند
فعالیتهای چتری
مدلهای فرایند نرم افزار
افراد پروژه
عناصر سیستم
سلسله مراتب مهندسی سیستم  (شکل )
مهندسی فرایند کاری
فرایند مهندسی نیازها
ج
درست نشدن وضع 6 ماه گذشته فارغ از بی عرضگی یا خیانت مسئولین و یا جنگ هیبریدی علیه ایران و یا هر سناریو دیگر می تواند موجب جنگ جهانی سوم که با نابودی کامل اسرائیل شروع می شود باشد.
هر سناریو که مورد برسی قرار گرفته جه از اقتصاد و یا حمله عربستان و ... ثابت بودن جواب است که تمام پاسخ با تمام توان متوجه اورشلیم است.
تا قبل از افزایش نرخ دلار، هزینه‌های اقامت چند روزه در کیش فرقی با استانبول نمی‌کرد؛ اما حالا که قیمت هتل و بلیط هواپیما برای سفر به ترکیه بیشتر شده هزینه‌ سفر به کیش برایمان کمتر به نظر می‌رسد. با یک حساب سرانگشتی می‌توانیم بفهمیم که برای یک سفر معمولی در آخر هفته و بدون خرید هیچ سوغاتی، از تهران به کیش باید بیشتر از ۲میلیون تومان پول داشته باشیم.
در تعطیلات سفر نکنیم
همیشه پروازهای رفت به کیش در روزهای تعطیل و همچنین چهارشنبه‌ها گران‌
وقتی کسی به ما می گوید فرا فکنی نکن، احساس می کنیم که دارد به ما توهین می کند یا فحش می دهد! درحالی که فرافکنی نه یک ناسزا و نه یک توهین، بلکه یک مکانیزم روانی دفاعی در ذهن همه ی انسان هاست.
فرافکنی در واقعیت مکانیزمی دفاعی است که هر فرد برای مواجهه با احساسات و عواطف ناخوشایند به طور ناخودآگاه به کار می برد.
در این مکانیزم دفاعی، فرد به جای پذیرش و کنترل احساسات و عواطف نامطلوب خود، آنها را به شخص مقابل خود نسبت می دهد.
این مفهوم برای اولین بار
پیشنهادهایی برای مدیران ساختار و تشکیلات:
سازمان چابک و متعامل، شعار زیبایی است که به بهانه آن، مدیران بی‌تجربه ساختارهای سازمان را منهدم می‌کنند.
در حالی‌که بزرگ بودن ساختار در سازمانها مانع چالاکی و تعامل نیست بلکه زیاد بودن الگوی نیروی انسانی مستقیم باعث برخی تاخیرها در طولانی شدن فرآیندها یا بالا رفتن هزینه‌های ستادی است.
توسعه ساختار یعنی داشتن شرح وظیفه و ماموریت و راهبرد و بودجه و قابلیت نظارت و بالا بودن پاسخگویی و ... برای واح
پیشنهادهایی برای مدیران ساختار و تشکیلات:
سازمان چابک و متعامل، شعار زیبایی است که به بهانه آن، مدیران بی‌تجربه ساختارهای سازمان را منهدم می‌کنند.
در حالی‌که بزرگ بودن ساختار در سازمانها مانع چالاکی و تعامل نیست بلکه زیاد بودن الگوی نیروی انسانی مستقیم باعث برخی تاخیرها در طولانی شدن فرآیندها یا بالا رفتن هزینه‌های ستادی است.
توسعه ساختار یعنی داشتن شرح وظیفه و ماموریت و راهبرد و بودجه و قابلیت نظارت و بالا بودن پاسخگویی و ... برای واح
زن بودن شگفت انگیزترین وجه بودن است،خوب که نگاه مى کنم مى بینمخنده یعنى زن، گریه یعنى زن،خیال یعنى زن، خط و خال یعنى زن،پرنده یعنى زن، قمار یعنى زن،برنده یعنى زن، بهار یعنى زن،شروع یعنى زن، تبار یعنى زن،نگار یعنى زن، شکار یعنى زن،ستاره یعنى زن، سه تار یعنى زن،پنجره یعنى زن، غبار یعنى زن ومرد یعنى زن...همین که عطر خوش زن از مشام شعر رد مى شودتمام هستى شعر مى شود زن، مى شود من.در جهانى که بر مبناى زن بودن شکل گرفتههر روز، روز زن است.روزتان مبارک
معامله اعضاء بدن در حقوق ایران
پیشرفت‏‌‌های روزافزون علم پزشکی و تحولات بنیادین در آن، موجب حدوث
موضوعات نوظهوری در عرصه‏‌‌های مرتبط با دانش پزشکی ازجمله علم حقوق شده
است.فارغ از موضوع اهدا عضو و علیرغم شیوع معاملات معوض غیر رسمی میان
گیرندگان و اعطاکنندگان اعضا بدن انسان، تاکنون قراردادهای مذکور مورد توجه
قانونگذار قرار نگرفته است.این پایان‌نامه به تبیین مفاهیم و واژه‌های
کلید‌ی موضوع معاملات اعضا بدن انسان شامل ” تعاریف و اق
کارتن پلاست به دلیل دارا بودن ویژگی هایی همچون : سبک بودن ، ضد آبی ، عایق دما ، چاپ پذیری ، شکل گیری راحت ، عمر و دوام زیاد در صنایعی مانند صنعت کشاورزی ، صنعت ساختمان ، دارو ، بسته بندی ، خودرو سازی ، شیلات ، تبلیغات و ... مورد استفاده قرار گیرد .

کاربرد کارتن پلاست در صنعت کشاورزی :
کارتن پلاست در صنعت کشاورزی در کارهایی مانند : محافظ نهال ، بستر کشت گیاه ، جعبه بسته بندی میوه و سبزیجات و ... مورد استفاده قرار میگیرد .

کاربرد کارتن پلاست در صنعت
اسپرینت چیست و چگونه مدیریت می شود؟
اجرای نرم افزار کار به سرعت و به طور مرتب، یک اصل اساسی توسعه سریع است. این کار با استفاده از رویکرد تکراری و تکاملی انجام شده است که تیم های توسعه را قادر می سازد تا در چرخه های کوتاه و قابل تکرار کار کنند و تکه های کوچکی از قابلیت های جدید را ارائه دهند.
در حالی که چابک خودش مجموعه ای از ارزش ها و اصول هدایتگر است، تبدیل به یک اصطلاح کلیدی برای روش های مختلف توسعه نرم افزار شده است، از جمله اسکرام، کانبان و
بینی گوشتی بزرگ
مدت هاست در ذهن همه ی آنهایی که تصمیم گرفته اند بینی گوشتی خود را جراحی کنند این تصور شکل گرفته است که عمل بینی گوشتی قابل برگشت است و یا این عمل بسیار سخت است و یا ابهامات دیگری که در مورد این نوع جراحی وجود دارد…
در اینجا میخواهیم این اطمینان را به شما بدهیم که روش ها و متد های جراحی بینی آنقدر پیشرفته شده اند که تمامی این کاستی هارا پوشش داده اند.
بینی گوشتی بافت پوستی ضخیم تر و در عوض استخوان بندی و غضروف های ضعیف تری
بسم الله الرحمن الرحیم
مراسم جشن نیمه شعبان در حسینیه مجازی دفتر امام جمعه چابکسر برگزار می گردد .
زمان :چهارشنبه ۹۹/۱/۲۱ ⌚ ساعت ۲۱ (۹ شب)
سخنران حجت الاسلام والمسلمین حاج آقا ابراهیمی نوری
مداحان کربلایی میلاد طاهری کربلایی عادل گل محمدی کربلایی کوروش امینی
پخش زنده از طریق آدرس های اینستاگرامی زیر :
دفتر امام جمعه چابکسر
https://www.instagram.com/ebrahimi.ir1
چابک نیوز
https://www.instagram.com/chabok.news/
هیئت یالثارات الحسین(ع)چابکسر
https://instagram.com/heyat.lesarathossein.chaboksar
اشکال مورد استفاده میگوی آب شور در آبزیان
سیست آرتمیا : که بعد از ایجاد مراحل انکوباسیونی و تولید ناپلیوس، ناپلی تازه تفریخ شده مورد استفاده پست لارو میگو، بچه ماهیان آکواریومی و سایر آبزیان قرار می گیرد.
مشاوره و آموزش درمان بیماری ماهیان زینتی 

آرتمیای منجمد و پودر یا پولکی آرتمیا : هم به طور مستقیم مورد تغذیه آبزیان قرار داده می شود و هم در ترکیب جیره غذایی آن ها می تواند لحاظ گردد.
انسایل آرتمیا (Ensile)یا ترشی آرتمیا : که پیش از استفاده با
لفظی فصیح شیرین قدی بلند چابک رویی لطیف زیبا چشمی خوش کشیده...
یاقوت جان فزایش از آب لطف زاده شمشاد خوش خرامش در ناز پروریده...
تا کی کشم عتیبت از چشم دلفریبت روزی کرشمه‌ای کن ای یار برگزیده...
آن لعل دلکشش بین وان خنده دل آشوب وان رفتن خوشش بین وان گام آرمیده...
........................................

ادامه مطلب
گاهی زندگی، مجال نمی دهد. گاهی محال است که مجال زندگی نمی دهد.   اگر از نقطه ای که تفاوت ظاهری مجال و محال است، بگذریم به دو راهی افکار می رسیم".  بودن" وقتی میسّر است  که باید و نباید رنگ ببازد و هرچه می ماند، صرفاً و  صرفاً موجودیت، " بودن " در معنای حقیقی باشد.  در غیر اینصورت " بودن " و " نبودن " در یک کفه ی ترازو قرار می گیرد.  
اگر "بودن " منوط به "نبودن " است.  هر عقل سلیمی می داند که "نبودن " بهتر از"بودن " است.  اگر" بودن " منوط به " بودن " است.  حافظ می
دیروز با حجم زیادی از اطلاعات مواجه شدم. دوتا از دوستام بعد از دو سال احساسات بی‌جواب داشتن نسبت به هم، وارد رابطه شدن. دوتا از دوستام که کات کرده بودن برگشتن. یکی از دوستام با یه پسره که دو سال از خودش کوچیکتره رل زده. یکی دیگه از دوستام رفته دفتر دوس‌پسرش خوابیده. حد روابط بچه‌ها رو فهمیدم :) اون یکی دوستم از طرف سپاه مورد بررسی قرار گرفته. کلا دیروز خیلی چیزا فهمیدم. دیگه منو بمباران اطلاعاتی نکنین نامردا. من کشش ندارم.
سلام.
ما سعی می کنیم که در این وبلاگ ادیان و اعتقادات مختلف رو مورد تحلیل و بررسی قرار بدهیم.
این تحلیل و بررسی بدون هیچ گونه تعصب و باور نابجا خواهد بود و تک تک ادیان مختلف مورد نقد و بررسی قرار میگیرند.
همچنین اعتقادات کلی بشر مانند اعتقاد به وجود خداوند و چگونگی صفات و ... مورد بررسی قرار گرفته تا بتوانیم بهترین دین را انتخاب کنیم و در مورد اعتقادات خودمان ثابت قدم و با یقین قلبی باشیم.
مطالب به صورت سلسله وار و پشت سر هم ارائه خواهد شد.
در پای
خواص سفیداب روی:
الف – ضد آفتاب است 
ماده ی اصلی سفیداب پنبه رو  zincoxide است که این ماده  پایه ی تمامی کرم های ضد آفتاب در جهان هست.
کرم ضد آفتاب طبیعی حلما از نظر خاصیت بسیار بالاتر و از نظر قیمت بسیار ارزانتر ااز کرمهای ضد آفتاب شیمیایی است .
ب – ضد بوی قوی بدن :
تقریبا اکثرمردم جهان به دنبال  راه ها ی فرار از بوی بد بدن خود هستند.
با پیشرفت تکنولوژی هنوز این مشکل برطرف نشده است . اما علم قدیم سالهاست راه درمان آن را پیدا نموده است 
مواد شیمیایی
یک نهال مرغوب باید از چندین نظر مورد بررسی قرار گرفته شود:اولین ‌گام رویت و دیدن برگ نهال میباشد که باید به رنگ سبز تند و یکدست باشد.ظاهر آن طبیعی و بدون پیچ خوردگی و نقص باشد. سپس به ساقه نهال نگاه کنید که مستقیم،صاف و کشیده بودن یکی از مشخصات مرغوبیت است .دیگر شاخصه سن نهال میباشد که بهترین سن یک ساله تا دو ساله میباشد که هرچه سن کمتر باشد مناسب تر است چون قابلیت سازش بیشتر با محیط جدید را دارد (‌نهال زیر یک سال و بالای دو سال مناسب کاشت و انت
طراحی وب سایت به عنوان یک نکته کلیدی در پذیرش و موفقیت سایت ها و تجارت های الکترونیک مورد اشاره قرار گرفته است. در اینجا سعی داریم که از نقطه نظر بازاریابی شرکت های طراحی سایت تهران، ویژگی های اصلی که بر ذهنیت کاربران سایت های اینترنتی تاثیر گذار است را مورد بحث قرار دهیم.
در این مبحث نقشی که طراحی وب سایت در ایجاد ارتباط با کاربران ایفا می کند مد نظر قرار گرفته است. علاوه بر این، درک و شناسایی اصول استاندارد می تواند به شرکت ها در آشنایی با
  چهارمین نشست #سحبا با مرور #حق_رأی به عنوان یک #حق_سیاسی و مرتبط با #حق_تعیین_سرنوشت آغاز شد. همچنین تمایز رویکرد حق محور و تکلیف گرا به رأی مورد اشاره قرار گرفت و ویژگی‌های اساسی این حق شامل همگانی، برابر، آزاد و محرمانه بودن مورد تحلیل قرار گرفت. مسأله #نظارت_بر_انتخابات نیز از حیث قلمرو مفهوم #انتخابات و عدم شمول احراز صلاحیت نامزدها بر آن موضوع بحث شد. در تمام بحثها نگاهی به قواعد بین‌المللی به ویژه تفسیر عمومی شماره 25 داشتیم و نگاهی دیگ
دیروز غروب پارک بودم. دو تا گربه مقابل هم ایستاده بودن و برای هم غر غر می کردن. بعد کم کم حالت درگیری شد. پیشونی هاشون رو چسبونده بودن به هم و حالت دعوا گرفته بودن . چند دقیقه همین مدلی بودن و هی غرش ریز می رفتن. بعد یکیشون نشست. اون یکی هم نشست کنارش. یکیشون روبرو رو نگاه می کرد و اون یکی یه سمت دیگه رو. انگاری قهر بودن.
خیلی ناز و دوست داشتنی هستن گربه ها.
داشتم به همراهم می گفتم من گربه خیلی دوس دارم و از این حرفا و کلی برای همین اتفاق ساده ای که اف
یه مورد درگیرشدید مثلا اومده چند تا خیابون پایین تری ( رفتیم از ستاد فرماندهی افطاری گرفتیم اومدیم با معاون کلانتری به درجه سر گردی) 
بیشعور آژیر ماشین رو دم افطار تا اون جا که جا داشت باز کرده یه راست دم داره با سرعت میره و فوش خوار مادر میده به مردم . سن 57 اینا میشه .
یه وقتی ها خود واقعی شو نشون میده ولی چون سنش بالاس احترام سنش رو نگه می دارم . 
پی نوشت یک : زور میاد ببینم این با این سنش داره فوش خوار مادر میده .میخوام بگم که آدم ها خوبی و بدشو د
ما تحت عنوان شغل ها علم ها زندگی در Merck KGaA , درشتشت , آلمان , ما حل کننده مشکلات هستیم . ما درباره‌ی تحقیق و توسعه , ساخت و تشخیص برای دستیابی به دشوار ترین مشکلات دانش زندگی با مشتریان خویش در مرحله جهانی همکاری می کنیم .
پرتفوی گسترده ای از ابزارها و شیوه حلها شامل CRISPR برای بازنویسی ژن , بیوراکتورهای تک کاربردی Mobius® برای ساخت سریعتر دارو و سیستم های آب AFS برای تشخیص مطمئن خیس است . با 19 , 000 کارمند و 65 اینترنت سایت تولیدی در سراسر عالم , ما بیش از 300
پیدا کردن مسیر موفقیت برای هر فرد، بستگی به نگاه و ارزش‌ها و شرایط زندگی او دارد. هیچ وقت نمی‌توان موفقیت فردِ "الف" را به فردِ "ب" توصیه نمود.

✍ وب‌گاه مدیریت چابک
© کپی‌رایت در کشور من معنایی ندارد؛ با وجدان و اخلاق و هر دینی که دارید، تصمیم بگیرید؛ موفقیت و عاقبت‌بخیری شما، آرزوی قلبی من است.
در فرودگاه بین الملی امام خمینی در کل 5 عدد پارکینگ وجود دارد که در فواصل مختلف از هم قرار گرفته اند . پازکینگ اولی در زیر سالن اصلی فرودگاه امام می باشد و ظرفیت آن تقریبا پایین می باشد ولی مزیت آن این است که در نزدیکترین فاصله از سالن اصلی فرودگاه امام می باشد و تنها پارکینگ مسقف می باشد .
پارکینگ شماره دو در بلوار فرودگاه از اتوبان تهران قم نرسیده به پیچ اصلی سالن است و دسترسی به آن تنها با اتوبوس واحد امکان پذیر است . 
پارکینگ سوم در ضلع جنوب
LED ها که از دهه های گذشته در الکترونیک مورد استفاده قرار می گرفتند ، عموماً برای نمایش خاموش یا روشن بودن نمایشگرها در لوازم مولتی مدیا مورد استفاده قرار گرفتند. در حال حاضر LED ها به نحوی ساخته می شوند که نور را در جهت خاصی متمرکز می کند و به صورت چیپ های کوچکی هستند که معمولاً در داخل یک شیشه گنبدی شکل قرار می گیرند ودارای سایز چوب کبریت یا کمی بزرگ تر هستند و به سختی می شکنند.
ادامه مطلب
کانال ما در سروش #مثبت_دیدن ➕ ツ  یاد بگیرید محکم بودن را،قوی بودن را،کوه و سنگ بودن را،لازمتان می‌شود برای وقت‌هایی که آدم‌های زندگیتان دستشان می‌رود روی نقطه ضعفتان و دلتان را بند می‌کنند به نبودنشان...یاد بگیرید که هیچ جای زندگی ‌جواب محبت‌هایتان چیزی نمی‌شود که شما می‌خواهید...از من به شما نصیحت! قوی بودن را یاد بگیرید برای تمام روزهایی که قرار است تنتان بلرزد از آدم‌هایی که قلبتان می‌لرزانند..
کاترین مایورگا که سابقاً مدل بوده ادعا کرده که کریستیانو رونالد در هتلی به نام Hotel Palms Place و در شبی که در بیرون از هتل با هم آشنا شده اند، به اتاق این بازیکن مشهور فوتبال رفته و در آنجا مورد تجاوز قرار گرفته است.
بر اساس یک ایمیل افشا شده، DNA کریستیانو رونالدو با مدارک مربوط به ماجرای تجاوز او در لاس وگاس تطابق داشته و او به وکیل خود گفته که در این ماجرا، زن مورد نظر به او گفته که دست از کارش بردارد.
در بخشی از ایمیل هایی که توسط پلیس و مقامات قضای
از جمله مهمترین اموری که امروزه بسیار مورد توجه ساختمان سازان قرار می گیرد، چگونگی سبک سازی ساختمان است. در این خصوص می توان گفت استفاده از مصالح ساختمانی سبک مهمترین امری است که می توان به آن پرداخت. از آنجایی که سبک سازی سازه بسیار مورد توجه قرار گرفته است پس مشاهده می ‌شود که روز به روز خرید و فروش انواع مصالح سبک نیز در بازار رونق پیدا می کند. از انواع مصاح به روزی که سبب سبک سازی ساختمان می شود می توان به انواع ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ
همسر اومد خونه و گفت فلان شرکت کارشو تحویل داده و چندتا خونه که قبلا محل نیروهاشون بوده الان خالیه. یه شماره گرفته بود که زنگ بزنه و ببینه میتونه یکی از اون خونه‌ها رو اوکی کنه یا نه.
مسئول مورد نظر گفت همه اون خونه‌ها تحویل داده شدن به پرسنل بی‌خونه. (که خب خدا رو شکر. تو این شهر بی‌خونه بودن خیلی سخته) اما یه کارگاهی بوده که قبلا توش کابینت میساختن و اون الان متروکه‌س! برید دنبال اون.
و باز من خوشحال شدم! (شاید مشکل همین خوشحال شدن منه؟!! شای
اصلاً معلوم نیست قضیه از چه قرار هستش.
هیچ جا، هیچ چیز مشخصی هم در این مورد نوشته نشده که ناوچه کنارک چرا و چطور مورد هدف قرار گرفته.
حتی یک روز هم برای این همه کشته و زخمی شدن جوانان، عزای عمومی اعلام نکردن!
قسمت خنده دار ماجرا، این پست "باشگاه خبرنگاران جوان" هست. البته اگر پاکش نکنن. واکنش های مردم رو هم بخونید.
لینک
من برای سال جدید قطعنامه نمی گیرم. من نمی حال همیشه خودم را یک یادآوری در مورد آنچه که مهم است در زندگی دانشگاهی است. یادآوری معمولاً نقل قولی است که من در طول سال پیدا کردم ، چیزی که می خواهم در مورد آن فکر کنم و شاید بعداً از آن استفاده کنم.
نقل قول ها روی نت های چسبنده ای است که من در بالای میز کار خود نگه می دارم. در هفته بین کریسمس و سال نو ، یادداشت های مهم سال را مرور می کنم. من چیزی را پیدا می کنم که طنین انداز باشد ، سپس آن را چاپ می کنم و کنا
دست دلم را گرفتم، آوردمش یک گوشه دنج، زیر چشمی نگاهش کردم، زیر بار نمیرفت که حرف بزند، اخم کرده بود و برای من قیافه گرفته بود، کم کم داشت بهم برمیخورد، ک دیدم زد زیر گریه،هاج و واج نگاهش کردم که وسط گریه خنده اش گرفت و گفت، چیه مگر نمیشود آدم دلش بگیرد؟! گفتم چرا میشود، دستش را محکم تر گرفتم و گفتم اما میشود که آدم حواسش به دلش نباشد، میشود که آدم دلش را فراموش بکند و بعد به خودش بیاید و ببیند دلش گرد و خاک گرفته و حسابی رنگ باخته است،دلم عجیب گ
به طور کلی عوامل متعددی در خرید دستگاه تصفیه آب اسمز معکوس باید مورد توجه قرار گیرند که از جمله آن‌ها می‌توان به روش تصفیه آب، نوع کاربری و حجم مورد نیاز اب تصفیه، نوع آلاینده‌ها، تعداد مراحل و فیلترهای دستگاه،‌ کیفیت برند، قیمت دستگاه تصفیه آب و هزینه‌های نصب، هزینه‌های پس از نصب و خدمات پس از فروش، گارانتی و اورجینال بودن اشاره کرد. تعداد مراحل دستگاه در حقیقت از روی تعداد فیلترهای آن مشخص می‌شود و دستگاه‌هایی که دارای تعداد فیلتر ب
شعر در مورد دلم گرفته
در این مطلب از سایت جسارت سعی کرده ایم حدود 100 شعر از اشعار زیبا را در مورد دلم گرفته برای شما تهیه نماییم.برای دیدن این اشعار به ادامه مطلب مراجعه نمایید
نفس کم می آورم
دلم گرفته برایت
نگذارحوصله ی تاک
به مست شدن انگورها برسد
شعر در مورد دلم گرفته
دلم نگرفته است
برایِ تویی که نیستی
دلم گرفته است
برایِ تویی که نمی آیی
و اضطرابِ اینکه
آرام آرام نمی آیی
هزار تکه ام کرده است
هزار تکه هایم را
به هزار راهِ تو فرستاده ام
شعر در م
تحقیق مورد بررسی قرار می گیرد. روش تحقیق، ویژگی های تحقیق، ، جامعه مطالعاتی، نحوه جمع آوری داده های مربوط به متغیرهای تحقیق و چگونگی تجزیه و تحلیل این اطلاعات نیز در این فصل مورد توجه قرار گرفته است. 2-3 روش تحقیق روش تحقیق مجموعه ای از قواعد ، ابزار و راههای معتبر ( قابل…
ادامه مطلب
کوچمون آش رشته پختن، یادشون رفته آردش کنن
درنتیجه انقدر شل و آبکی بود که اگه قلاب مینداختی قشنگ سه چهارتا ماهی میومد بالا! 
از پیازداغ و حبوبات هم چندان خبری نبود، بهرحال گرونیه!
علی و زینب که رسما با ماکارونی اشتباه گرفته بودن، نشسته بودن رشته ها رو با دست میگرفتن میخوردن!
با همه این تفاسیر نذر شون قبول
جهت ایجاد ارزش افزوده برای خریداران و در پی آن عملکرد بالاتری برای کسب و کار را به وجود می آورد. بازارگرایی شامل سه جزء رفتاری –  مشتری گرایی، رقیب گرایی و هماهنگی بین وظیفه ای است. گرایش به بازار می تواند به عنوان مزیتی رقابتی برای سازمان ها باشد، از آن جا که شناخت و پیش بینی نیازهای مشتریان جهت رسیدن به مزیت رقابتی و بخش بندی بازار هدف، ضروری است و جهت گیری کلیه اهداف، استراتژی ها و منابع حول محور جذب و نگهداری مشتری می باشد بنابراین درک با
السلام علیک یا موسی بن جعفر(ع)عشق شما در جان شیعه پا گرفته«اشفع لنا» احوال این دنیا گرفتهاین روزها هر روز دردی تازه داریمنوروزمان با غم سراغ از ما گرفتهای هفتمین خورشید، ای باب الحوائج«انظر إلینا»! غصه‌ها بالا گرفتهساعت کمی از «هفت» رد شد، سال نو شدتحویل امسال از شما معنا گرفتهدر صحن جامع جمع جان‌ها گرچه جمع استاز دوری فرزندتان دلها گرفتهنوروز با نام شما تلفیق شد کهدر اوج غم نوری وجودم را گرفتهاین جمعه که با ندبه پای هفت سینیمشوق فرج در ق
دانستنی؟
آیامیدانید؟ احتمال دارد درسال 6000میلادی علم به حدی پیشرفت كند كه خودرو ها دیگر استفاده نشوند و انسان توسط موج برروی زمین باسرعت بالا حركت كند!!!!!!!!!!
آیامیدانید؟ ترانزیستور قطعه ای الكترونیكی است كه توسط این قطعه انقلابی درجهان ایجادشد وباعث بوجود آمدن عصر اطلاعات وارتباطات شد.تمام وسایل الكترونیكی ارتباطی برای ایجاد ودریافت امواج ازاین قطعه استفاده میكنند.
آیامیدانید؟اگر از زمین فراتر وبسیار زیاد دور شویم  آسمان ها را به صورت
مالک محصول؟ مدیر تولید؟ مدیر برنامه؟…
بله بسیاری از شرکت ها این نقش را بسیار متفاوت می دانند. همچنین، با استفاده از اصطلاحات مختلف، بسیاری از چارچوب گسترده ای به سردرگمی اضافه می شوند.
مدیر محصول: این نام شناخته شده ترین در میان تکنولوژی های غول پیکر است، به نام چند: آمازون، اپل، فیس بوک، گوگل، اوبر، و غیره به طور معمول این نقش نیاز به دانش فنی قوی، به ویژه در گوگل و آمازون - انتظار می رود PM زبان مهندسان، مهمتر از همه این است که بسیاری از محصو
فروش انواع امولسیون های قیری در کرج:قیر چیست؟قیر ماده ای است مرکب و بسیار پیچیده که از دیر باز توسط بشر شناخته شده بوده است و در ساخت وسایل ساختمانی و تزیینی، ساخت پروتزهای مصنوعی، ضد آب کردن کشتی و حتی مومیایی کردن مورد استفاده قرار می گرفته است. قیر بصورت طبیعی از زیر پوسته زمین بصورت چشمه، دریاچه و معادن سطحی به شکل جامد و مایع رخ می نماید. در واقع، این قیر طبیعی بود که در گذشته توسط نیاکان بشر مورد استفاده قرار می گرفت و در اواخر قرن نوزده
مادر/پدر اگر تو دوران کودکی نتونه به اندازه کافی به بچه محبت کنه، اگر نتونه باهاش حقیقتا دوست باشه طوری که کودک این دوست بودن و کاملا احساس کنه! و حس نکنه یه نفر هست ک مدام زیر نظرش داره که با هر خطا تنبیه یا سرزنشش کنه... تو نوجوانی و جوانی کلا بزرگسالی نباید و نمیتونه ادعای دوست بودن با فرزندش و داشته باشه! چون نتونسته به فرزندش امنیت لازم و بده و بچه یه جایی یاد گرفته که پنهانکاری کنه! یاد گرفته اگر مامان/بابا بفهمه عواقب خوبی نداره پس این مان
از نظر من و با تجربیاتی که در سال‌های اخیر به دست آوردم، جایگاه آدمی بیشتر از این‌که زاده‌ی تلاش و کوشش باشه، محصول شانس و شرایط محیطی هست. تا یه سنی (17-18 سالگی) من به خاطر علاقه‌ای که به درس خوندن داشتم - بیشتر چون کار دیگه‌ای برای انجام دادن وجود نداشت- و حمایتی که خانواده تو این مساله داشت، چیزهای خوبی به دست آوردم. حالا این دستاوردها در قیاس با خیلی‌ها چیز زیادی نیست و در قیاس با یه عده اتفاقا قابل توجه هست. مثلا رفتن به کلاس رباتیک و شرک
برای اینکه بتوان در میان مدل های مختلف کسب و کارهای اینترنتی فعالیت مورد نظر خود را آغاز کرد باید چند مرحله را طی نمود و به آن ها توجه کافی داشت.
اولین مرحله شروع یک کسب و کار اینترنتی مشخص کردن هدف از ایجاد این نوع فعالیت می باشد. برای مشخص شدن موضوع توصیه می کنیم کسب و کاری که قصد راه اندازی آن درمحیط مجازی دارید را مورد بررسی قرار دهید. از تازگی و نو بودن این نوع کسب و کار و از رفع نیازهای مختلف توسط آن مطلع شوید. اگر خوب بدانید که هدف از شروع
دلم اونقدری گرفته که برم سراغ آینه و زل بزنم به اون دو تا حفره ی معصوم و بی روح که بار غصه های عمر من و به دوش می کشن..
اون دوتا زبون بسته که مثل بقیه اعضای بدنم دلم براشون ریش ریشه
اعضایی که می تونستن مال کسی باشن که خیلی بهتر از من بهشون برسه
حیف!.. طفلکی ها به نام من سند خوردن و محکومن به تحمل
اگر زبون داشتن حتما تا حالا از من به هر کجا و هر کسی شکایت برده بودن..

دلم اونقدری گرفته که برم پشت پنجره ی بلند نشیمن بایستم و از ورای برج های بلند و مزاحم
این کوچه ای که می بینید مسیر قدیمیه ماهان-بم هست. این سمت کوچه یه کاروانسرا بود که درشو گل گرفته بودن. و فقط ورودی شو میشد دید؛ مثل همین باغی که عکسشو می بینید[که درشو گِل گرفتن]. خیابان اصلی الان، با فاصله حدودا 10 متری موازی با همین کوچه قرار داره. 

خیلی از بنا های قدیمی توی مکان های گمشده ای از ایران قرار دارن که قدمتشون زیاده و به دلیل بی توجهی بهشون و عدم رسیدگی و مرمت، همینجوری رها شدن؛ در حالی که معماری اصیل ایرانی رو به تصویر میکشن، حتی
پیشگیری بهتر از درمان !
بدن ما همانند یک ماشین از پخش ها و قسمت ها مختلفی ساخته شده است که می بایست بطور هماهنگ باهم همکاری کنند تا ما احساس تعادل و سلامتی داشته باشیم.در نتیجه ما باید از آنها محافظت کنیم.
آیا می دانید تفاوت یک پزشک با یک متخصص دفاع شخصی چیست؟
هر دو آنها دکتر هستند.اگر درگیری بوجود آید و فرد آسیب ببینید (برای مثال دست یا پای او بشکند) دکتر آن را مداوا می کند یا اگر بخواهیم بهتر بگوییم دکتر مشکلات جسمی فرد را درمان کرده اما قادر ب
داستان در مورد مرد میانسالی به اسم رحمانه که سرطان مردونه(!) گرفته و دکترش بهش میگه به زودی میمیره. رحمان هم که آبدارچی یه شرکته و همیشه درگیر مشکلات مالی با چهارتا بچه بوده، تصمیم میگیره یه کاری کنه پسر رئیسش اونو بکشه و دیه‌ش برسه به خانواده‌ش. چون خودش در هر صورت قراره بمیره. 
داستان و اتفاقات بامزه بودن، ولی بازم من متنفرم از یه چیزایی که به زور چپوندن تو فیلم تا مثلاً مخاطب بخنده! مخصوووصاً من متنفرم از یه سری شوخی‌های جنسی که دلیل خنده
خرید بهترین سرخ کن بدون روغن
شاید این روزها توجه به سلامتی بیش از بیش مورد توجه همه ی افراد قرار گرفته است و چیزی که موجب خوشحالی است وجود لوازم برقی پیشرفته است که هر روز با توجه به تکنولوژی روز دنیا پیشرفته تر نیز می شود. از جمله لوازم مورد نیاز آشپزخانه که مورد استفاده بیشتر افراد قرار می گیرد سرخ کن است. حال اگر این وسیله از نوع بدون روغن باشد که دیگر هیچ. سرخ کن های بدون روغن فیلیپس از جمله سرخ کن فیلیپس سری Viva Collection مدل HD9220 و سرخ کن فیلیپ
در غرب تهران بخصوص شهریار باغ ویلا های لاکچری و لوکس زیادی وجود دارند . اما استفاده از  کلمه لاکچری برای این باغ ویلا ها باید نشان دهنده شکوه و زیبایی و خاص بودن ملک باشد . باغویلا های لاکچری همانطور که از اسم آنها مشخص است دارای امکانات رفاهی و زیبایی بیشتری نسبت به باغ ویلا های معمولی تر هستند . از کیفیت ساخت گرفته تا متریال استفاده شده و دیزاین های داخلی و خارجی که بر روی باغ ویلا اعمال گردیده است . امروز قصد داریم یکی از خاص ترین و لاکچری تر
سراوان یکی از جنگل های قدیمی استان گیلان است که متاسفانه مورد بی مهری قرار گرفته است. در نزدیکی این جنگل یک جایگاه تخلیه زباله های شهری قرار دارد که طی سالها، عریض و طولانی شده است. ارتفاع کوه زباله ها در این منطقه به 90 متر می رسد و این یک فاجعه وحشتناک است. این مشکل آنقدر عمیق است که اهالی منطقه سراوان را با مشکل های فراوانی مواجه کرده است. از بوی بد تعفن زباله ها گرفته تا بیماریهایی که گریبان اهالی را گرفته است.
کوه زباله
فاجعه از آنجایی بیشت
امروز تنها بودم.هیچ اسنرسی نداشتم.
گفتم خوبه بشینم چیزهایی را از آنها لذت می برم،بنویسم.
نشستم فکر کردم و فکر کردم.....
۱- از با دوستانم بودن لذت می برم....
۲-از با فرزندانم بودن لذت می برم.....
۳-از با همسرم بودن لذت می برم.....
۴_از با پدر و مادرم بودن لذت می برم....
۵- از با خواهرم بودن....
۶-با برادرم بودن....
۷-با خواهرزاده هام بودن....
۸-با پدر و مادر شوهرم بودن....
۹-با خواهرشوهرهایم بودن....
۱۰-با بچه های خواهرشوهر ها بودن....
۱۱-با برادرشور و جاری بودن....
۱۲-در
همیشه با سئوالات مکرری در مورد "شرط تنصیف اموال پس از طلاق" یا همان "تملک نصف دارایی مرد بعد از جدایی" روبرو هستم.
امروز در همین باره برایتان می نویسم✅
در ابتدای شرایط مندرج در اسناد رسمی ازدواج آمده است:
"چنانچه طلاق ، بنا به درخواست زوجه نباشد و طبق تشخیص دادگاه ، تقاضای طلاق ، ناشی از تخلف زن از وظایف همسری یا سوء اخلاق و رفتار وی نباشد ، زوج مکلف است تا نصف دارایی موجود خود را که در ایام زناشویی با زوجه به دست آورده یا معادل آن را ، بصورت بلا
یاعلی سرفصل خوب درعبادت بودن است/عشق حیدرمعنی آن باولایت بودن است/گشته آغاز پرستش باعلی و مصطفی/شیعه راگویم که بااو درسعادت بودن است/کیست مانندولایت ریشه دین مبین/سروقامت مثل حیدردرشجاعت بودن است/یاوران حضرت او قله های افتخار/رمزاسلام محمدبا بصیرت بودن است/حامی خوب علی شدمثل زهراو حسین/کربلاقاموس دینی درصلابت بودن است/رهبرم سیدعلی راهست تیغ ذوالفقار/چون سلیمانی برایش درارادت بودن است/میرسدکم کم ظهور مهدی صاحب زمان/مسلمین آنجا زمان باش
در این مطلب به موضوع تشخیص روغن خراطین اصل از تقلبی خواهیم پرداخت. اهمیت این موضوع در جلوگیری از بروز ضررات مالی و جسمی در اثر خرید و استفاده از روغن خراطین تقلبی برای مصرف کننده های گرامی است. 
روغن خراطین اصل چگونه است؟
روغن خراطین اصل و طبیعی و غیر تقلبی دارای ویژگی هایی است که آن را از روغن های خراطین تقلبی متمایز می سازد. این ویژگی های عبارتند از:
رنگ روغن خراطین اصل
روغن خراطین اصل کمی روشن و کرم رنگ است. در برخی از نمونه ها با توجه به غلظ
در غرب تهران بخصوص شهریار باغ ویلا های لاکچری و لوکس زیادی وجود دارند . اما استفاده از  کلمه لاکچری برای این باغ ویلا ها باید نشان دهنده شکوه و زیبایی و خاص بودن ملک باشد . باغویلا های لاکچری همانطور که از اسم آنها مشخص است دارای امکانات رفاهی و زیبایی بیشتری نسبت به باغ ویلا های معمولی تر هستند . از کیفیت ساخت گرفته تا متریال استفاده شده و دیزاین های داخلی و خارجی که بر روی باغ ویلا اعمال گردیده است . امروز قصد داریم یکی از خاص ترین و لاکچری تر
پرچم ایران به رنگ‌های سبز، سفید و قرمز، این سه رنگ بسته به نوع حکومت‌هایی که بر ایران فرمانروایی کرده‌اند، شیر و خورشید و گاه سفید (بدون نشان) قرار گرفته‌ است.  و در حال حاضر نشانی که بیان‌گر «الله» و شعار «لا اله الا الله» است، می باشد که به رنگ قرمز در میان پرچم و روی رنگ سفید قرار گرفته‌ است. همچنین ۲۲ «الله‌اکبر» به رنگ سفید و به نشانه پیروزی انقلاب در روز ۲۲ بهمن، در حاشیه پایین رنگ سبز و حاشیه بالای رنگ قرمز قرار گرفته‌ است.ادامه مطل
یادم باشه خیلی از کسایی که در برابرشون حس مدیون بودن و کم بودن داشتم و فک میکردم بهم دارن لطف میکنن اشتباه میکردم...
جز در موارد معدود در دنیا... در باقی موارد و روابط هیییچ گربه ای برای رضای خدا موش نمیگیره...
 به عبارت بهتر هیچ کس بدون نظر گرفتن منافع خودش کاری نمیکنه و خودش رو قربانی نمیکنه...
دیگه هیچ وقت عذاب نمی کشم از حس کم بودن و مورد عنایت بودن از استاد و دوست و بقیه....
جای دولا راست شدن و تشکر کردن باید حقمو بگیرم با خجالتی نبودن و شل و ول ن
سوله دست دوم
سوله ی دست دوم همان طوری که از نامش پیداست قبلا برای کاربری دیگری طراحی و ساخته شده است.به همین سبب طول، عرض دهانه، ارتفاع و … آن منطبق بر همان نیاز اولیه و طرح ابتدایی می باشد.  سوله دست دوم و سوله های نو از مهم ترین سازه های صنعتی برای راه اندازی یک کسب و کار تلقی میشود و لازم است در مورد آن اطلاعات کافی داشته باشیم .
سوله دست دوم در عین اینکه میتواند راه گشای مشکلات ما در تامین سازه های صنعتی باشد . ریسک های زیادی دارد.  سوله کارک
مدیرعامل خانه کتاب درون این رسوم گفت: «خانه کتاب با شعار تجهیز کتابخانه های عمومی و کتابخانه های مدارس، اهدای تاریخچه به معرفت آموزان، کودکان و نوجوانان مناطق سیل زده بوسیله خاص روستاهای استان لرستان، این تاریخ ها را اهدا کرده است.» به گفته «نیکنام حسینی پور» هیئت قانونگذاری فرهنگی ناشران خردسال و نوجوان، رادیو فرهنگ، رادیو ایران، کتابخانه مرکزی دانشگاه تهران، انتشارات دارالثقلین، انتشارات معرفت هوشیار، انتشارات سرخ، پایگاه خبری گلو
الکترسیته:  الكترسیته انرژی نهفته ای در طبیعت و وجود آن در بعضی از مواد موجود درجهان میباشد این نیرو به صورت های مختلف میباشد و دارای 2 قطب میباشد اما به صورت كلی میتوان الكترسیته را به دوبخش تقسیم كرد الكترسیته ساكن++این حالت از الكترسیته عنصری كه آن را بو جود می آورد دارای قطب مثبت+میشود مانند وسیله پلاستیكی كه بر اثر مالش دارای قطب مثبت میشود یا بدن انسان كه بر اثر برخورد با این گونه اشیاء درای قطب مثبت الكترسیته ساكن میشود فقط زمین تامین

سال های زیادی گذشت تا بفهمم زندگی شوخیِ به اشتباه جدی گرفته شده ماستو به اندازه خواستن های ما بخیلو به اندازه نخواستن های ما دست و دلبازو از هیچ کس هیچ چیز بعید نیست همانقدر که از روزگارفهمیده ام بعضی قرص اعصاب مصرف می کنندبعضی چهار اثر از اسکاول شین میخوانند و انرژی مثبت جذب می کنندبعضی دعا می کنند و منتظر معجزه می مانندبعضی هم هیچ غلطی نمی کنند به ریش بقیه میخندندفهمیده ام اغلب آن هایی که حرف میزنند معمولا در عمل لنگ میزنندفهمیده ام کتا
سال های زیادی گذشت تا بفهمم زندگی شوخیِ به اشتباه جدی گرفته شده ماستو به اندازه خواستن های ما بخیلو به اندازه نخواستن های ما دست و دلبازو از هیچ کس هیچ چیز بعید نیست همانقدر که از روزگارفهمیده ام بعضی قرص اعصاب مصرف می کنندبعضی چهار اثر از اسکاول شین میخوانند و انرژی مثبت جذب می کنندبعضی دعا می کنند و منتظر معجزه می مانندبعضی هم هیچ غلطی نمی کنند به ریش بقیه میخندندفهمیده ام اغلب آن هایی که حرف میزنند معمولا در عمل لنگ میزنندفهمیده ام کتاب
اصطلاح بازاریابی دیجیتال

یا دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing) از دو دهه پیش تاکنون به عنوان زیرمجموعه‌ای از مدیریت بازاریابی و نیز مدیریت تبلیغات مورد اشاره قرار می‌گیرد.

اما با توجه به توسعه فناوری اطلاعات طی سالهای اخیر، افزایش متوسط زمان آنلاین بودن کاربران، استفاده گسترده از موبایل و افزایش ضریب نفوذ اینترنت در جهان، امروزه به عنوان یک دانش و تخصص مستقل مورد توجه قرار می‌گیرد.
در این مطلب به موضوع تشخیص روغن خراطین اصل از تقلبی خواهیم پرداخت. اهمیت این موضوع در جلوگیری از بروز ضررات مالی و جسمی در اثر خرید و استفاده از روغن خراطین تقلبی برای مصرف کننده های گرامی است. 
روغن خراطین اصل چگونه است؟
روغن خراطین اصل و طبیعی و غیر تقلبی دارای ویژگی هایی است که آن را از روغن های خراطین تقلبی متمایز می سازد. این ویژگی های عبارتند از:
رنگ روغن خراطین اصل
روغن خراطین اصل کمی روشن و کرم رنگ است. در برخی از نمونه ها با توجه به غلظ
سیستم فوم پکیج
سیستم اطفاء حریق توسط فوم اولین پیشرفت حاصله در مورد آتشهای حیران کننده مایعات بود. بکار گیری آب در اطفای حریق مایعات قابل اشتعال بدلیل داشتن دانسیته بزرگتر آب نسبت به سایر مایعات قابل اشتعال بی تاثیر می باشد. هنگامی که مقداری مایع قابل اشتعال مانند سوختهای سنگین نفتی می سوزد گرمای فوق العاده ای تولید می کند. حال اگر در این حالـت مقـداری آب به آن افزوده شـود بسـرعت آب شروع به جـوشیدن می نماید که منجربه تبخیر وافزایش حجمی سر
ایمپلنت کره ای
ایمپلنت کره ای
با توجه به خدماتی که ارائه می دهند و همچنین قیمت بسیار مناسبی که دارند و
علاوه بر همه اینها برای ایرانیان در دسترس بودن قطعات آن، بسیار مورد
پسند دندانپزشکان و بیماران قرار گرفته اند.

ادامه مطلب
پیچ های شیروانی اغلب در قطر های کم و طول های بالاتر مورد استفاده قرار می گیرند. در برخی از طراحی ها پیچ واشر دار به شکل شش گوش در شیروانی ها بکار گرفته می شود تا دارای قابلیت های آب بندی بهتری بوده و با قرار گرفتن بر روی سطوح گالوانیزه سطح اتکای بالاتری را فراهم آورد. پیچ شیروانی اغلب از جنس فولادی و دارای آبکاری گالوانیزه سرد به رنگ نقره ای مورد استفاده قرار می گیرد. مواردی از کاربری پیچ شیروانی استیل نیز بسته به نیاز در شرایط خاص یافت می شود.
امروز همونطور که دیشب با دوستم صحبت کردم قرار شد برای معاینات پزشکی با هم به کرمان برویم چون پدر جان سرکار بودن ومن وسیله نداشتم.
ساعت 6/30 دقیقه از شهر به سوی مرکز استان حرکت کردیم و وقتی که به دانشگاه رسیدیم دیدیم بلللله بیشتر همکلاسی هام می خواهند بروند فرهنگیان ...
ولی خب در کل تعداد خیلی کمتر بودن با اینکه از سه تا شهر بودن ...
بعداز اتمام مراحل به سوی شهر(قبل از ظهر ) حرکت کردیم.
ویلایی نقلی یک خوابه و دربست که با تراس بر بلندای ارتفاعات جنگلی روستای پاقلعه رامیان قرار گرفته است . حیاط گل کاری شده پلکانی با مساحت ۴۵۰ مترمربع که همواره در جلوی چشمان شما قرار دارد. امکانات کافی برای رفاه نسبی ۶ نفر در این ویلای کوهستانی قرار گرفته است و بدلیل شیب دار بودن منطقه و پله های ورودی به افراد سالمند توصیه نمیگردد . شما در تراس این ویلا چشم انداز بسیار وسیعی از کوه های سرسبز پوشیده از جنگل خواهید داشت . ابشار پشمکی در فاصله بسیا
نژاد گوسفند رومانوف به خاطر ویژگی زایش های متوالی و پر تعداد از نژادهایی به شمار می رود که مورد استقبال گله داران سراسر دنیا قرار گرفته است. این نژاد خاص به خاطر ویژگی های فیزیکی که دارد و همچنین گوشتی بودنش استفاده های فراوانی برای پرورش دهندگان گوسفند داشته و همین عامل سبب شده تا صاحبان گله از قوچ رومانوف برای اصلاح گله های خود کمک بگیرند. در این مقاله قصد داریم نژاد گوسفند رومانوف را به شما معرفی کنیم و ویژگی های آن ها را بررسی نماییم.
خری
پزشکان آمریکایی برای اولین‌بار، تکنیک قدرتمند ویرایش ژن را در افراد مبتلا به سرطان مورد آزمایش قرار دادند. این آزمایش که هدف آن ارزیابی بی‌خطر بودن تکنیک مذکور بود، گامی در مسیر هدف نهایی ویرایش ژن به‌منظور کمک به سیستم ایمنی بیمار برای مبارزه دربرابر سرطان است.
ادامه مطلب
همه وقتی می خوایم یه کاری رو انجام بدیم قبلش باید ببینیم اون کار قانونی هست یا نه؟ برای اینکه خیالتون از بابت قانونی بودن وب سایت 120 کلیک راحت بشه تصمیم گرفتم در مورد مجوز های این وب سایت حرف بزنم و اونها رو بهتون معرفی کنم, لازمه بگم که این مدارک در وب سایت 120 کلیک قرار گرفته که می تونید اونجا هم این مدارک رو ببینید.
ادامه مطلب
قارچ ها، گروهی از گیاهان را تشکیل می دهند که جزو دسته نهان زادان می باشند که همه گیاهان اسپوردار در این دسته قرار می گیرند. جلبک ها، قارچ ها و گلسنگ ها در ردیف ریسه داران قرار دارند. قارچ ها فاقد اندام هایی نظیر ساقه، ریشه و سیستم آوندی هستند و به علت نداشتن کلروفیل، توانایی انجام عمل فتوسنتز را نیزندارند و برای ادامه زندگی باید مواد غذایی مورد نیاز خود را از تجزیه مواد آلی به دست بیاورند.قارچ های خوراکی معمولاً از چهار قسمت تشکیل شده اند:
 ش
برای داشتن یک لبخند زیبا فقط دندان ها نیستند که باید مورد بررسی قرار گیرند لب ها، فک و لثه ها نیز می توانند در زیبایی لبخند شما موثر باشند.
اولین موردی که مورد بررسی قرار می گیرد لب ها هستند. دندانپزشکان حرفه ای قبل انجام هر کاری از لب ها در زوایای مختلف عکس سه بعدی یا دو بعدی تهیه می کنند. 
بعد از لب ها نوبت به رنگ دندان ها می رسد.دندان ها اگر مرتب و منظم باشند اما رنگ آنها تیره، زرد یا بد رنگ باشد، نظم آنها دیده نمی شود. به همین دلیل سفید بودن ط
مافین گوشت یک غذای کامل است و در میان وعده های اصلی مثل شام و ناهار مورد استفاده قرار می گیرد . این فینگر فود بسیار خوشمزه و لذیذ اصالتا اهل کشور آمریکا می باشد . ولی امروزه ذز بسیاری از کشور های جهان از جمله کشور عزیزمان ایران مورد استقبال قرار گرفته و توانسته طرفداران زیادی پیدا کند . طرز تهیه مافین گوشت فینگر فود بسیار ساده است و شما می توانید به راحتی آن را درست کنید .
ادامه مطلب
محیط ظاهری و فیزیکی شاد بر شادابی و شادمانی افراد تأثیر دارد . این بخش شامل :
1- فظاسازی و زیباسازی حیاط مدرسه : دیوار های تزئین شده با نقاشی های زیبا ومتناسب
با محیط مدرسه ، سطح زمین مناسب ، کاشت درخت و فظای سبز ، قرار دادننیمکت های
رنگی و زیبا ، تابلوی زیبا در سر در مدرسه ، مناسب بودن اندازه ی محیط مدرسه
2- زیباسازی ساختمان مدرسه : رنگ آمیزی در و پنجره و ساختمان ، نصب پرده های زیبا ،
زیباسازی راهروها ، کلاس ها و قرار دادن گل های طبیعی و مصنوعی در
وقتی به دیده به دنیا می نگریم جز جسم نیست، در یک مثال ساده خانواده یک کلمه است اما ارتباطی که با شما پیدا می کند معنی خانواده است و خانواده با معنی برای شما شکل گرفته پس جسم در کنار معنی یا همان ارتباطی که با شما دارد تکامل می یابد.
جسم به تنهایی کاربردی ندارد و اگر تمام موجودات حتی خودتان را جسم بدانیم آنوقت به اهمیت ارتباطی که میان آنهاست پی خواهیم برد.
پس میان هر دو چیز یک معنی برای ارتباط است از جمله ثروت، تکامل، مهر و ..
نکته مهمی که قابل ذک
من خیلی گریه کرده بودم،سرمم بالا گرفتمو گریه کرده بودم،به زمین زمان فحش داده بودم و بی قرار شده بودم،برای از دست دادنای بی معنی برای درجا زدنای تکراری برای حسای مزخرفی که بی وقت به سراغم اومده بودن،برای تکه های جدای روحم برای خلا های طولانی،برای یه دختر تنها بودن(عجیبه آدم تنها بودن با دختر تنها بودن فرق داره حس بی پناهیش بیشتره) اما اگه همه ی اون مچاله شدن ها لازم بود تا منِ الان ساخته بشه میتونم کم کم دوسشون داشه باشم

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها